Kvalitní informace pro odborníky o diabetu 2.typu

×
Napište prosím číslo dva:

Registrace

* takto označené položky je potřeba vyplnit

Zvolte způsob registrace

+420 608 234 466

Co získáte registraci

Zdarma přístup k aktuálním informacím o diabetu 2. typu, jeho diagnostice a léčbě, za jejichž kvalitu ručí redakční rada odborníků v čele s Prof. MUDr. Milanem Kvapilem, CSc., MBA

Nepovinné položky

Tyto položky můžete vyplnit ve svém profilu kdykoliv po přihlášení

Newsletter

Příhlášení k odběru newsletterů

Buďte vždy v obraze

Elektronický newsletter Vás bude 2x měsíčně informovat o nových článcích, dění na webu nebo o chystaných soutěžích o hodnotné ceny.

Prohlašuji

že jsem odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.

že jsem seznámil(a) jsem se s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.

že jsem se seznámil(a) jsem se s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, pokud vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky.

Portál určen pro odborníky

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Webové stránky, na které hodláte vstoupit, jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona číslo 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb. je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či osoba oprávněná poskytovat zdravotní služby.

Souhlasím se zpracováním a uchováváním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a s užíváním elektronického kontaktu ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., který je znám také jako "antispamový" zákon, o některých službách informační společnosti.

Napište prosím číslo dva:

Informace a poučení o zpracování osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité a leží nám na srdci!

Vážení uživatelé dm2t.cz,
na základě nově upravené legislativy a nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) Vás nyní musíme požádat o souhlas s jejich zpracováním. Z naší strany se nic nemění a stále Vám chceme poskytovat kvalitní obsah a dát Vám možnost od nás získávat cenné a relevantní informace. Potřebujeme však, abyste nám nejdříve poskytli svůj souhlas níže.

Potvrzením tohoto formuláře poskytuji společnosti Ambit Media, a.s, Prusíkova 2577/16, 155 00 Praha 13 Stodůlky, IČO: 27422160, DIČ: CZ27422160 (dále jen Ambit Media, a.s.), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, e-mail, adresa, telefon, pracovní pozice), a to pro účely:

  • Realizace tohoto projektu – evidence v databázi uživatelů,
  • Poskytování důležitých informací (články, kazuistiky, studie, edukační materiály), novinek (pozvánky na semináře apod.) a vybraných sdělení (zejména aktuality v oboru zdravotnictví) elektronickými prostředky
  • Poskytování obchodních a marketingových sdělení (zejména z oblasti zdravotnictví a farmacie) elektronickými prostředky

Dále souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala další osobní údaje, které jí v budoucnu dobrovolně zpřístupním a poskytnu a s vyhodnocováním všech údajů, které ode mne společnost získá za účelem vytváření kvalitního obsahu. Beru na vědomí, že k osobním údajům budou mít kromě společnosti Ambit Media, a.s. přístup též třetí osoby (zpracovatelé), jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení, příp. do odvolání souhlasu. V případě, že již tyto ani žádné další materiály nebudu chtít dostávat, mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat zasláním žádosti na e-mail odhlasit.dm2t@ambitmedia.cz.

Více informací včetně poučení o zpracování Vašich osobních údajů naleznete ZDE.